- AENO

Цена
€6 13 / 11 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал на изработка | 80% - Polyester, 20% - Cotton |
| Номинално тегло | 0.029 кг |
| Име на маркетингов модел | ASMFM1 |
| Търговско име | Floor Fabric Mop for steam mop SM1 |
| Тегло | 0.06кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1200 W |
| Налягане на парата (bar) | 3 bar |
| Капацитет на резервоара (L) | 0.35 L |
| Време за загряване (s) | 30 s |
| Тип | Прът / Моп |
| Дължина на кабела (m) | 5 |
| Производителност на пара (g/min) | 25 g/min |
| Непрекъсната пара | Да |
| Доливане по време на работа | Не |
| Брой аксесоари (count) | 3 |
| Тегло (kg) | 1.2 |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.06кг |
AENO Платнен моп за парен моп SM1
Сменете износената си подложка с оригиналния AENO платнен моп, проектиран специално за парния моп AENO SM1. Висококачествената микрофибърна тъкан ефективно улавя мръсотията и абсорбира влагата, оставяйки подовете ви безупречно чисти и без ивици.
Ключови Предимства
- Перфектно прилягане — Създаден изключително за AENO SM1, осигурява сигурно закрепване и оптимално почистване.
- Отлично почистване — Микрофибърният материал повдига и улавя мръсотия, прах и замърсявания, като абсорбира излишната вода за сух финиш.
- Издръжлив и многократна употреба — Машинно пране за многократна употреба, спестявайки ви пари за еднократни подложки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместим модел | AENO SM1 Парен моп |
| Материал | Микрофибър |
| Пералня | Да |
Какво има в кутията
- 1x AENO Платнен моп
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








